Article

Reklamní muchlovačka

Reklamní muchlovačka

Hru můžete hrát při sledování jakéhokoliv programu, kde jsou reklamy. Nejlépe sledujte program, který máte oba rádi. Nezapomeňte se ujistit, že máte zamčené dveře.


Délka hry: 1 hodina
Rekvizity: televize

Instrukce

  1. Hru můžete hrát při sledování jakéhokoliv programu, kde jsou reklamy. Nejlépe sledujte program, který máte oba rádi. Nezapomeňte se ujistit, že máte zamčené dveře.
  2. Pokaždé, když začnou hrát reklamy, začněte se co nejdivočeji líbat, osahávat a cokoliv dalšího vás napadne. Jakmile reklamy skončí, musíte skončit i vy a čekat na další.
  3. Dodržujte pravidla a vaše nedočkavost na další reklamy se bude jistě stupňovat 

Podmínky

Sportovní přenosy a romantické filmy jsou obvykle nejlepší. Některé pořady mohou vaši chuť na hrátky spíše utlumit, tak vybírejte opatrně. Pokud kdykoliv během reklam odložíte nějaké oblečení, musí už do konce hry zůstat svlečené. Během pořadu nesmíte sahat na svého partnera ani na sebe

Variace

Pro mírnější verzi hry se můžete při reklamách vždy začít líbat na konkrétní místa. Partner to pak musí ihned oplatit na stejné místo. Například políbíte partnerku na ucho a pak ona vás. Takto pokračujete na další libovlná místa. Při každém reklamním setu začínáte znovu.

Thank for sharing!